WOCA Interiérový olej – Extreme s voskem 2.5 l (přírodní)

Kód: WOES25
3 068,56 Kč / ks 2 536 Kč bez DPH
Skladem

Vhodný pro strojní olejování dřevěných podlah. Vytváří extrémně odolný povrch. Je ideální jako závěrečná úprava surových nebo nově zbroušených dřevěných povrchů v interiéru, nebo jako finální nátěr na Olej Colour.

Spotřeba na m2 z 1l: 8-12 m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme také osvědčené ochranné oleje firmy WOCA pro zpracování dřeva, a to jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. WOCA – je uznávaná značka v Evropě i po celém světě, pod kterou jsou vyráběny přírodní impregnační a oleje na dřevo všech druhů. Výrobky WOCA jsou určeny pro zpracování dřeva, nábytku, okenních rámů, dveří, fasád domů, teras a samozřejmě dřevěných podlahových krytin.
Přírodní oleje na dřevo – vizitka firmy WOCA. Jsou to ekologicky čisté výrobky z přírodních látek, které mimořádně účinně
chrání dřevěné podlahy od mechanického a chemického poškození a vlivů vlhkosti. Také zlepšují jejich vzhled a dokonale zdůrazňují strukturu dřeva.

Olej se hluboko vstřebává do dřeva a vytváří efektivní ochrannou vrstvu, přitom nezanechává na povrchu žádný povlak. To je důvod, proč jsou přírodní prostředky na dřevo od firmy WOCA skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí vychutnat přírodní vzhled dřeva dlouhé roky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje na dřevěné podlahy
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: