WOCA Interiérový olej – Diamond Active 2.5 l (přírodní)

Kód: WODA25
4 850,89 Kč / ks 4 009 Kč bez DPH
Skladem

Vhodný jako finální povrchová úprava, určený pro strojní nanášení. Jedná se o první jednosložkový olej s vlastnostmi dvousložkového oleje. Zajišťuje extrémně odolný povrch vůči vodě a nečistotám. Je ideální na surové nebo čerstvě zbroušené dřevěné povrchy v interiéru. Obsah rozpouštědel je nižší než 1%.

Další barevné odstíny: bílý, extra bílý, karbonově černý, betonově šedý, pískově šedý, tmavě hnědý, čokoládově hnědý, karamelově hnědý

Spotřeba na m2 z 1l: 20–25 m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme také osvědčené ochranné oleje firmy WOCA pro zpracování dřeva, a to jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. WOCA – je uznávaná značka v Evropě i po celém světě, pod kterou jsou vyráběny přírodní impregnační a oleje na dřevo všech druhů.

Výrobky WOCA jsou určeny pro zpracování dřeva, nábytku, okenních rámů, dveří, fasád domů, teras a samozřejmě dřevěných podlahových krytin. Přírodní oleje na dřevo – vizitka firmy WOCA. Jsou to ekologicky čisté výrobky z přírodních látek, které mimořádně účinně chrání dřevěné podlahy od mechanického a chemického poškození a vlivů vlhkosti. Také zlepšují jejich vzhled a dokonale zdůrazňují strukturu dřeva.Olej se hluboko vstřebává do dřeva a vytváří efektivní ochrannou vrstvu, přitom nezanechává na povrchu žádný povlak. To je důvod, proč jsou přírodní prostředky na dřevo od firmy WOCA skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí vychutnat přírodní vzhled dřeva dlouhé roky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje na dřevěné podlahy
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: