Terasová prkna hrubá/jemná 27x142x5100mm, kvalita AB, Sibiřský modřín

Kód: ST2714251AB
775,51 Kč / ks 640,92 Kč bez DPH 1 071,15 Kč / 1 m2
Skladem (12 ks)

Terasová prkna hrubá/jemná drážka s dopravou po ČR.

Jedna strana profilu je hrubá, druhá strana jemně drážkovaná, což umožňuje vybrat nejvhodnější stranu, nebo časem změnit povrch terasy.

Vlastnosti profilu:

Pohledová strana: hrubá drážka
Šířka: 142 mm
Tloušťka: 27 mm
Délka: 5100 mm
Vlhkost: 14-16%
Materiál: sibiřský modřín
Kvalita: AB

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terasová prkna – moderní opracovaný materiál ze sibiřského modřínu, který se používá pro nejodolnější podlahové krytiny, a to jak uvnitř budov, tak ve venkovních prostorách. Nejčastěji se používá při stavbě teras, mol, kotvišť, stejně jako v místech největšího hromadění vlhkosti.Uváděné použití sibiřského modřínu jako spolehlivého, trvanlivého, ekologického materiálu, který je schopný dlouhodobě odolat nepříznivým povětrnostním podmínkám.Profil terasové desky hrubá/jemná je velmi praktický.Za prvé, deska má z obou stran ventilační kanálky na provzdušňování materiálu. Za druhé, vždy si můžete zvolit lepší stranu nebo po čase terasu obměnit tak, že desku otočíte.

Výhody terasové desky ze sibiřského modřínu

Daná podlahová krytina se vyznačuje:
  • Odolností vůči nízkým a vysokým teplotám a vlhkosti,
  • Sibiřský modřín neobsahuje formaldehydy ani zdraví škodlivé sloučeniny. Je to přírodní a ekologicky čistý materiál,
  • Má svůj přírodní neopakovatelný vzorek dřeviny,
  • Je odolný vůči napadení hmyzem či houbami,
  • Na rozdíl od kompozitních materiálů u přírodního dřeva nedochází k ochlazování a povrch zůstává i v noci příjemně teplý,
  • Díky všem uvedeným výhodám je daný produkt jedním z nejlepších terasových podlahových krytin. Ze všech druhů je terasová deska z modřínu nejoblíbenější, neboť zahrnuje základní užitečné vlastnosti podlahové krytiny tohoto typu, při poměrně nízké ceně.
Naše společnost nabízí terasové desky za nejvýhodnější ceny. Můžete si vybrat kvalitu materiálu, která bude nejvíce vyhovovat, kontaktovat naše manažery a projednat s nimi podrobnosti objednávky.

Kde lze koupit terasové desky?

Nejpohodlnější způsob koupě terasových desek nabízí náš sklad v Kosořicích, který se nachází 5 km od Mladé Boleslavi. Máte-li v plánu zadat objednávku jako velkoobchod, jsme schopni nabídnout výrazné slevy.

Mоntáž

V první řadě se provádí montáž nosníků, k nimž budou terasové desky připevněny. Upevnění desek k nosníkům lze provést kolmo i našikmo. Pro odvod vlhkosti a zajištění přirozeného oběhu vzduchu se terasové desky ze sibiřského modřínu pokládají s určitou vůlí tj. 5-10 mm.Upevnění desek k podkladovému hranolu může být otevřené i zavřené. První způsob znamená použití vrutů s povrchovou úpravou odolnou vůči korozi. Pro zavrtávání vrutů do hranolků a desek slouží speciální otvory, které je po upevnění hlavičky vrutů nutno zamáznout speciálním tmelem či překrýt záslepkou.Závěrečná etapa montáže terasové desky – úprava povrchu antiseptiky a oleji, které jsou určeny právě pro tento typ krytiny. Volíme oleje WOCA. Na základě šesti let zkušeností s touto značkou se můžeme spolehlivě zaručit za kvalitu tohoto výrobku.Ve společnosti Import dřeva si můžete koupit terasové desky z následujících druhů modřínu:
  • ЕХТRA – 1 menší smolník a „živý“ suk na 1 běžný metr výrobku.
  • АВ – na 1 běžný metr může být 1 částečně srostlý suk, suky s trhlinami v důsledku sesychání, smolníky, zanedbatelná mechanická poškození, jakož i nesouvislé trhliny o velikosti max. 1/5 z celkové délky desky.
  • C – povolují se suky s trhlinami způsobenými sesycháním, smolníky, zanedbatelná mechanická poškození, neohoblované části a menší zmodralá plocha.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné terasy – Sibiřský modřín
Hmotnost: 13.687 kg
Délka: 5100 mm
Šířka: 142 mm
Tloušťka: 27 mm
Kvalita: AB
Materiál: Sibiřský modřín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: