Terasová prkna hladká/hladká 45x145x6000mm, kvalita AB, Sibiřský modřín

Kód: THH60AB
1 395 Kč / ks 1 152,89 Kč bez DPH 1 603,45 Kč / 1 m2
Skladem (8 ks)

Terasová prkna (hladká/hladká), jinými slovy palubovka. Tento profil má čtyři 4 podélná zkosení na obou stranách desky. Na rozdíl od profilu (jemná drážka / hladká), nevyžaduje palubovka nadměrné čištění podélné drážky na přední straně, a navíc má dvě stejné strany, což umožňuje změnit svou terasu, prostě otočíte desku na zadní stranu.

Rozměr profilu:

Šířka: 145 mm
Tloušťka: 45 mm
Délka: 6000 mm
Vlhkost: 15-17%
Kvalita: AB

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terasová prkna (hladká/hladká) ze sibiřského modřínu je jednou z nejoblíbenějších podlahových krytin, a to z důvodu její voděodolnosti, textury a ceny. Dřeviny s podobnými charakteristikami jsou výrazně dražší než modřín. Tento materiál je dodáván ze Sibiře, a to je 7.000 km od České republiky. V našem skladu si můžete prohlédnout jak "Terasová prkna (jemná drážka/hladká)", tak typ "Terasová prkna (hladká/hladká)" a rozhodnout se, co Vám vyhovuje více.

Výhody terasové desky ze sibiřského modřínu

Daná podlahová krytina se vyznačuje:

  • Odolností vůči nízkým a vysokým teplotám a vlhkosti, Sibiřský modřín neobsahuje formaldehydy ani zdraví škodlivé sloučeniny. Je to přírodní a ekologicky čistý materiál.
  • Má svůj přírodní neopakovatelný vzorek dřeviny
  • Je odolný vůči napadení hmyzem či houbami
  • Na rozdíl od kompozitních materiálů u přírodního dřeva nedochází k ochlazování a povrch zůstává i v noci příjemně teplý.

Díky všem uvedeným výhodám je daný produkt jedním z nejlepších terasových podlahových krytin. Ze všech druhů je terasová deska z modřínu nejoblíbenější, neboť zahrnuje základní užitečné vlastnosti podlahové krytiny tohoto typu, při poměrně nízké ceně.Naše společnost nabízí terasové desky za nejvýhodnější ceny. Můžete si vybrat kvalitu materiálu, která bude nejvíce vyhovovat, kontaktovat naše manažery a projednat s nimi podrobnosti objednávky.

Kde lze koupit terasové desky?

Nejpohodlnější způsob koupě terasových desek nabízí náš sklad v Kosořicích, který se nachází 5 km od Mladé Boleslavi. Máte-li v plánu zadat objednávku jako velkoobchod, jsme schopni nabídnout výrazné slevy.

Mоntáž

V první řadě se provádí montáž nosníků, k nimž budou terasové desky připevněny. Upevnění desek k nosníkům lze provést kolmo i našikmo. Pro odvod vlhkosti a zajištění přirozeného oběhu vzduchu se terasové desky ze sibiřského modřínu pokládají s určitou vůlí tj. 5-10 mm.Upevnění desek k podkladovému hranolu může být otevřené i zavřené. První způsob znamená použití vrutů s povrchovou úpravou odolnou vůči korozi. Pro zavrtávání vrutů do hranolků a desek slouží speciální otvory, které je po upevnění hlavičky vrutů nutno zamáznout speciálním tmelem či překrýt záslepkou.Závěrečná etapa montáže terasové desky – úprava povrchu antiseptiky a oleji, které jsou určeny právě pro tento typ krytiny. Volíme oleje WOCA. Na základě šesti let zkušeností s touto značkou se můžeme spolehlivě zaručit za kvalitu tohoto výrobku.Ve společnosti Import dřeva si můžete koupit terasové desky z následujících druhů modřínu:

  • ЕХТRA – 1 menší smolník a „živý“ suk na 1 běžný metr výrobku.
  • АВ – na 1 běžný metr může být 1 částečně srostlý suk, suky s trhlinami v důsledku sesychání, smolníky, zanedbatelná mechanická poškození, jakož i nesouvislé trhliny o velikosti max. 1/5 z celkové délky desky.
  • C – povolují se suky s trhlinami způsobenými sesycháním, smolníky, zanedbatelná mechanická poškození, neohoblované části a menší zmodralá plocha.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné terasy – Sibiřský modřín
Hmotnost: 27.405 kg
Délka: 6000 mm
Šířka: 145 mm
Tloušťka: 45 mm
Kvalita: AB
Materiál: Sibiřský modřín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: