WOCA Exteriérový olej – Teak 2.5 l

Kód: WOTE25
1 754,50 Kč / ks 1 450 Kč bez DPH
Skladem

Nabízíme také osvědčené ochranné oleje firmy WOCA pro zpracování dřeva, a to jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. WOCA – je uznávaná značka v Evropě i po celém světě, pod kterou jsou vyráběny přírodní impregnační a oleje na dřevo všech druhů. Výrobky WOCA jsou určeny pro zpracování dřeva, nábytku, okenních rámů, dveří, fasád domů, teras a samozřejmě dřevěných podlahových krytin.
Přírodní oleje na dřevo – vizitka firmy WOCA. Jsou to ekologicky čisté výrobky z přírodních látek, které mimořádně účinně
chrání dřevěné podlahy od mechanického a chemického poškození a vlivů vlhkosti. Také zlepšují jejich vzhled a dokonale zdůrazňují strukturu dřeva.

Olej se hluboko vstřebává do dřeva a vytváří efektivní ochrannou vrstvu, přitom nezanechává na povrchu žádný povlak. To je důvod, proč jsou přírodní prostředky na dřevo od firmy WOCA skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí vychutnat přírodní vzhled dřeva dlouhé roky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Způsob použití:

  1. Před zahájením nanášení oleje očistěte nové dřevěné povrchy. Již použité povrchu je doporučeno ošetřit pomocí WOCA Exterior Wood Cleaner.
  2. Poté nechte dřevo vyschnout po dobu minimálně 24 hodin, aby vlhkost nepřesáhla 17%.
  3. Aplikujte olej za suchého počasí, při minimální teplotě 13*C. Vyhněte se přímému slunečnímu záření a vysokým teplotám.
  4. Před použitím olej důkladně promíchejte.
  5. Naneste štětcem rovnoměrnou a tenkou vrstvu oleje.
  6. Osušte nadbytečný olej bavlněnou látkou 5 minut po aplikaci. Věnujte zvláštní pozornost odstranění přebytečného oleje z drážek a zářezů.
  7. Pokud povrch nemá sytý odstín, opakujte kroky 5 a 6.
  8. V průběhu 24-48 hodin olej trvale vysychá, a to v závislosti na počasí a venkovní teplotě. Během této doby dřevo nevystavujte vlhkosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje na terasy
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: