Fasádní obklad - Rhombus 20x140x2000mm, kvalita AB, Sibiřský modřín

Kód: FOR4AB20
259,18 Kč / ks 214,20 Kč bez DPH 925,64 Kč / 1 m2
Skladem (34 ks)

Spotřebitelé nejčastěji dávají při výběru opracovaného materiálu, jak pro interiér, tak pro exteriér, přednost přírodním a ekologickým materiálům.
Rhombus ze sibiřského modřínu je druh fasádní desky se zkosenými bočními stranami. Ideálně se hodí k obložení fasád budov, teras, ohrad.
Jeho profil ideálně překrývá mezery mezi deskami a zachovává přitom účinek ventilované fasády.

Rozměr profilu:

Šířka: 140 mm
Tloušťka: 20 mm
Délka: 2000 mm
Vlhkost: 13-15%
Materiál: sibiřský modřín
Kvalita: AB

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fasádní obklad - Rhombus ze sibiřského modřínu se stává v několika posledních letech na trhu opracovaných materiálů stále více oblíbenější, a to pro jeho některé vlastnosti:A to:
  • trvanlivost. Každý člověk si chce v budoucnu postavit dům svých snů a radovat se ze života v něm, ale ne každý druh dřeva vydrží dlouhá léta a nebude vyžadovat Vaši pozornost a údržbu. Z tohoto důvodu jsme společnost, která se váží svých zákazníků. Jsme ochotni dopravovat materiál tisíce kilometrů, pro Váš klid a důvěru ve spolehlivost Vámi postavené budovy.
  • odolnost proti vlhkosti. Podle mnoha historických zdrojů, stojí na sibiřském modřínu, a to ne jedno století, italské Benátky, a to je hlavní "vizitka" materiálu, který prodáváme. Proto můžeme s jistotou říct, že náš materiál bude sloužit dlouhá léta!

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladové palubky – Sibiřský modřín
Hmotnost: 3.92 kg
Délka: 2000 mm
Šířka: 140 mm
Tloušťka: 20 mm
Kvalita: AB
Materiál: Sibiřský modřín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: