Užitečné informace

Modřín sibiřský
Modřín sibiřský – je to úžasný jehličnan, který roste na území Ruska. Díky drsnému podnebí a nízkým teplotám je za nejcennější považován ten, který vyrostl na Sibiři, konkrétně v Irkutské a Krasnojarské oblasti. Výrobky z tohoto materiálu jsou velmi trvanlivé a spolehlivé, pravidelně se používají v podmínkách s vysokou vlhkostí, v lodním stavitelství, v místech s vysokou koncentrací vlhkosti. Podle mnoha zdrojů jsou na pilířích ze sibiřského modřínu postaveny Benátky, a jak ukazuje praxe, budou zde stát ještě staletí.

Pro volbu tohoto druhu dřeva mluví jeho několik unikátních vlastností, které nenajdete ani u dražších druhů. Je to dlouhodobá životnost a přirozená ochrana před hnilobou a plísní.

Udržujeme obchodní kontakty s mnoha dodavateli z Krasnojarské a Irkutské oblasti. Pravidelně pracovně cestujeme do místa nalodění, abychom byli osobně přítomni při přepravě zboží, takže nabízíme svým zákazníkům stálou kvalitu dodávaných dřev. Seznam nabízených výrobků můžete vidět v sekci „Produkce“.

Být naším klientem je pohodlné
Dodáváme zboží po celém území České republiky za předpokladu, že náklady na dodání se rovnají jeho pořizovací ceně! Při objednávce v hodnotě nad 20 000 Kč je doručení po Praze a v okruhu 30 km ZDARMA! Pro pohodlný odběr zboží máme dva sklady, které se nachází na opačných stranách města. V každém z nich je uložen celý sortiment nabízených produktů.
Rozumíme přání zákazníka postavit lepší chatu, dům, terasu, a víme, že ne vždy standardní rozměry, které jsou nabízeny na trhu, odpovídají Vašim požadavkům. A proto jsme připraveni připravit požadovaný profil dle Vašeho přání! Materiál je dodaný z Ruska, ale výroba hotových výrobků se provádí na území České republiky, což má vliv na kvalitu hotových výrobků. Pokud máte zájem, můžete se podívat na výrobní proces.

Každá strana dřeva má certifikát potvrzující oblast a místo, kde strom rostl, což Vás zbaví pochybností, jestli se skutečně jedná o sibiřský modřín. Kromě nákupu hotových výrobků, můžete také v naší firmě zakoupit spojvovací a malířské materiály.

Dub
Novou činností naší společnosti byla realizace dubového materiálu. Na světě existuje mnoho druhů dubu, ale v Rusku nejčastěji roste dub běžný, který dodáváme na území České republiky. Dubový materiál se těší bezkonkurenční oblíbenosti, protože má vysokou životnost a jde o velmi odolný druh dřeva. Dub má také krásnou texturu a odstín, který je ideální pro dokončovací materiály, nábytek a jiné produkty.

Vlastností dubu je odolnost proti vlhkosti, která ho umožňuje používat v místech s velkou koncentrací vlhkosti. S tímto druhem dřeva se pracuje na jednotlivých zakázkách. Každá šarže produktu je doprovázen „zdravotním“ certifikátem, potvrzující místo výskytu dřeva. Pro pohodlí našich zákazníků jsme zařadili do sortimentu zboží šrouby a barvy na dřevo. Takto si můžete koupit vše, co potřebujete, na jednom místě.

Princip práce
Materiál nakupovaný v Rusku má podobu řeziva a je dodáván na území Evropské unie železnicí nebo automobilovou dopravou. Další zpracování se provádí v našem podniku, který se nachází 40 km od Prahy. Nákup materiálu v Rusku kontrolují naši zaměstnanci, kteří jsou odpovědni za kvalitu dodávaných výrobků. I na tak velkou vzdálenost je možné získat stabilní kvalitu. Ke každé šarži zboží je přiložen certifikát označující místo výskytu a způsob přepravy materiálu. Dále. Sušení dřeva – sušení se provádí v komorách „Kovos“ s počítačovým systémem, který nám umožňuje detailněsledovat proces sušení. Na každý metr desky je instalován snímač, který zobrazuje vlhkost na této části a umožňuje sledovat vlhkost v jakémkoliv časovém období. Pro každou stranu je vydán protokol o sušení s uvedením přesného procenta vlhkosti dřeva. Výroba konečného výrobku se provádí na novém čtyřstranném obráběcím stroji pod náležitým dohledem odborníků, zodpovědných za fungování stroje a třídění zboží po hoblování. Konečné výrobky jsou terasové prkno, podlahové prkno, rombus, tatranský profil, klasický оbkladový materiál, atd.

Spokojenost zákazníků – náš cíl!

S postupem času stále větší oblibu získávají materiály z masivních vysoce kvalitních surovin. Dlouhou dobu zajišťujeme stabilní dodávky materiálu ze Sibiře, z oblasti, kde roste v Rusku nejlepší modřín . Naše společnost, za dobu své tříleté činnosti, nedostala žádnou reklamaci, všechny recenze zákazníků jsou pozitivní. Pečlivě sledujeme přejímku, třídění a kvalitu dodávaného zboží, to je zárukou pozitivního výsledku naší práce. Úspěch naší práce rovněž spočívá v tom, že se nezabýváme různými směry a různými druhy dřeva. Specializujeme se na dva druhy a v nich se snažíme být nejlepší.

Naše hlavní činnost – výroba, velkoobchodní a maloobchodní prodej materiálů k opracování ze sibiřského modřínu (pracovní odkaz). Naši spolupracovníci, kteří zajišťují pravidelné zasílání modřínu z „srdce Sibiře“, z Krasnojarské a Irkutské oblasti, Vám zaručují kvalitu nabízených produktů, což je naše priorita. Ke každé dodávce zboží je přiložen certifikát označující místo výskytu a místo přepravy materiálu. Dub, dodávaný z evropské části Ruska, také prochází kontrolou kvality ve fázi přepravy. Sušení a hoblování materiálu se provádí v našem podniku blízko Prahy. Moderní sušící linky s počítačovým ovládáním a pravidelným vlhčením nechají uschnout desky maximálně opatrně, proto není geometrie desek narušena. Hoblování výrobků se provádí na moderních strojích WEINIG pod dohledem kvalifikovaných odborníků.