Fasádní obklady – palubky Tatran 18x135x3000, kvalita AB, Sibiřský modřín

Kód: FOTATR13530AB
326,56 Kč –10 %
Fasádní obklady – palubky Tatran 18x135x3000, kvalita AB, Sibiřský modřín
326,56 Kč –10 % 291,57 Kč / ks 240,97 Kč bez DPH 719,93 Kč / 1 m2
Skladem (187 ks)

Obkladové palubky Тatran – univerzální materiál pro Vaše stavby.

Rozměr profilu:

Šířka: 135 mm
Tloušťka: 18 mm
Délka: 3000 mm
Vlhkost: 10-12%
Materiál: sibiřský modřín
Kvalita: AB

Detailní informace

Detailní popis produktu

Оbkladový profil "Tatran" se dobře hodí pro výzdobu prostor, a to jak uvnitř, tak venku. Tento profil se od ostatních liší lehkostí instalace, která umožňuje provádět stavební práce na vlastní pěst, bez účasti odborníků.Hlavními výhodami profilu Тatran vyrobeného ze Sibiřského modřínu jsou: - profil se postupem času nekroutí - kvalita se nezhoršuje vlivem vlhkosti a kolísání teploty - pryskyřice, která je ve dřevě, neumožňuje šíření plísní - tento materiál je odolný, stabilní a trvanlivý.Nákupem tohoto materiálu, si můžete být jistí, že: - nebude vyžadovat příští roky výměnu - tento nákup vám ušetří Vaše peníze - Vaše stavba bude vypadat draze a reprezentativně

Kde lze koupit obkladový profil?

Nejpohodlnější způsob koupě terasových desek nabízí náš sklad v Kosořicích, který se nachází 5 km od Mladé Boleslavi. Máte-li v plánu zadat objednávku jako velkoobchod, jsme schopni nabídnout výrazné slevy.

Mоntáž

V první řadě se provádí montáž nosníků, k nimž budou terasové desky připevněny. Upevnění desek k nosníkům lze provést kolmo i našikmo. Pro odvod vlhkosti a zajištění přirozeného oběhu vzduchu se terasové desky ze sibiřského modřínu pokládají s určitou vůlí tj. 5-10 mm.Upevnění desek k podkladovému hranolu může být otevřené i zavřené. První způsob znamená použití vrutů s povrchovou úpravou odolnou vůči korozi. Pro zavrtávání vrutů do hranolků a desek slouží speciální otvory, které je po upevnění hlavičky vrutů nutno zamáznout speciálním tmelem či překrýt záslepkou.Závěrečná etapa montáže terasové desky – úprava povrchu antiseptiky a oleji, které jsou určeny právě pro tento typ krytiny. Volíme oleje WOCA. Na základě šesti let zkušeností s touto značkou se můžeme spolehlivě zaručit za kvalitu tohoto výrobku.Ve společnosti Import dřeva si můžete koupit terasové desky z následujících druhů modřínu:
  • ЕХТRA – 1 menší smolník a „živý“ suk na 1 běžný metr výrobku.
  • АВ – na 1 běžný metr může být 1 částečně srostlý suk, suky s trhlinami v důsledku sesychání, smolníky, zanedbatelná mechanická poškození, jakož i nesouvislé trhliny o velikosti max. 1/5 z celkové délky desky.
  • C – povolují se suky s trhlinami způsobenými sesycháním, smolníky, zanedbatelná mechanická poškození, neohoblované části a menší zmodralá plocha.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladové palubky – Sibiřský modřín
Hmotnost: 5.103 kg
Délka: 3000 mm
Šířka: 135 mm
Tloušťka: 18 mm
Kvalita: AB
Materiál: Sibiřský modřín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: